Kartvizitler

Kategorilere ayrılmış tasarımlardan dilediğinizi seçin,
Online tasarım aracını kullanarak tasarımızı yapın. İsterseniz saniyeler içinde sadece yazıları değiştirin, isterseniz grafikleri ve resimleri de değiştirin ve kendi kimliğinizi yansıtan özel bir kartvizit yaratın!

Kartvizit kesim paylı (taşmalı) ölçüsü: 89x59 mm, Kartvizit ölçüleri: 85x55 mm,Kağıt:
300 gr Mat ya da Parlak Avrupa Kuşe kullanılmaktadır.

Sitemizde neler yapabilirsiniz?:
İsterseniz Boş Tasarım`ı seçip her şeyi kendiniz tasarlayabilirsiniz, isterseniz de sitemizdeki, sektörlere göre sınıflandırılmış yüzlerce kartvizit arasından bir tanesini seçip, onun üzerinde çalışabilirsiniz. Oradaki tüm yazıları (renkleri, ebatları, fontları), resimler, grafikler ve yazı yerlerini dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.  Arka planı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Tasarımınızı siparişi vermeden kaydedebilir, daha sonra üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Kendi bilgisayarınızda yapmış olduğunuz tasarımı kullanmak içinde boş kartvizit tasarımını açıp, "Resim Ekle"`den bilgisayarınızda yüksek çözünürlüklü JPG formatına çevirmiş olduğunuz dosyayı seçiniz. Karşınıza gelen pencerede "arka plan yap"`ı seçerek  tasarımınızı yükleyebilir ve baskıya gönderebilirsiniz.  
 

Yardıma gerek duyaranız, ana sayfadaki Tasarım Asistanı size tasarımı nasıl yapacağınızı uygulamalı olarak gösterecek.

Farklı kağıt türleri / selefon kaplama/ tek-çift taraf baskı /farklı köşe kesimine göre, dilediğiniz miktarda kartvizit bastırmak isterseniz, lütfen
Akıllı Fiyat Cambazı - Kartvizit sekmesine gidip, orada miktara göre azalan birim fiyatlara göre toplam fiyatı kendiniz anında hesaplayın.

Kartvizit Fiyatları (tek taraf baskılı)

   100 adet kartvizit

 15.00

   200 adet kartvizit

 28.00

   300 adet kartvizit

 40.00

500 adet kartvizit

 60.00

   1000 adet kartvizit

 100.00